Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/bastion/public_html/pogotowielaktacyjne.com/public/core/wp-includes/pomo/translations.php on line 208
O mnie – Doradztwo laktacyjne Profilaktyka pediatryczna Masaż Shantala
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/bastion/public_html/pogotowielaktacyjne.com/public/core/wp-includes/post-template.php on line 284

O mnie

doradca laktacyjny

Studia lekarskie ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, aktualnie jestem w trakcie specjalizacji z pediatrii. Na co dzień pracuję w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

W 2017 r. ukończyłam kurs Problemy w laktacji zorganizowany przez Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie. Nieustannie aktualizuję swoją wiedzę na licznych kursach, szkoleniach i konferencjach.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, Polskiego Towarzystwa Wakcynologii, Sekcji Lekarskiej w Centrum Nauki o Laktacji. Moje zawodowe zainteresowania to: żywienie niemowląt i dzieci starszych, doradztwo laktacyjne, diagnostyka neurorozwojowa i alergologia.

Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców. Fascynacja naturalnym wspomaganiem rozwoju dziecka, karmieniem piersią, masażem Shantala zrodziła się z miłości do moich dzieci, które są moją największą inspiracją i motywacją.